Meet our team

MEET OUR TALENTED GROUP OF PROFESSIONALS WHO ARE READY TO SERVE YOU:

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr,

diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore

Joe LoPresti

Managing Director

X200

jlopresti@multibrandsinc.com

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr,

diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore

Jeff Paru

Vice President

X202

jparu@multibrandsinc.com

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr,

diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore

Mark O’Flynn

Director of Purchasing

X204

moflynn@multibrandsinc.com

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr,

diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore

Bill Dumaine

Account Executive

X206

bdumaine@multibrandsinc.com

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr,

diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr,

diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore

Bill Feeney

SE Regional Manager

X242

bfeeney@multibrandsinc.com

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr,

diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore

Brittany MacIntyre

Sales Assistant

X220

brittany@multibrandsinc.com

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr,

diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore

Patty Rogers

Office Manager

X218

progers@multibrandsinc.com

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr,

diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore

Scott Baker

Warehouse Manager

X217

sbaker@multibrandsinc.com